Betterware Czech
Hlavní strana  |  Kontakt
22 srpna 2017 r.
Vítáme Vás v Betterware
Staňte se členem Klubu
Kontakt
Vítáme Vás v Betterware

V roce 1928 ve východním Londýnu Albert Edward Clark a Edward Ernest Willis založili společnost Betterwear. Přímý prodej zařízení a přípravků pro domácnost se stal skutečným hitem. Byznys se rozvíjel tak dobře, že na začátku 30. let došlo k otevření výrobního závodu v Romfordu. Sortiment byl rozšířen a firma změnila svůj název na Betterware, aby zdůraznila rostoucí různorodnost vyráběných výrobků a čistících přípravků. Firma Betterware rychle získala vedoucí pozici mezi firmami zabývajícími se přímým prodejem. 60. léta přinesla další dynamický nárůst prodeje a firma Betterware byla uznána za jednu z šesti čelních dodavatelů branže výrobků pro domácnost. V 90. letech hodnota podílů společnosti vzrostla tak rapidně, že se ocitla na seznamu 500 nejlepších firem podle Financial Times.

V současnosti je Betterware moderní firma se silnou pozicí na trhu. Naše výrobky mají výborné renomé a nabídka je neustále obohacovaná o nové nápady a řešení pro domácnosti. Zástupci Betterware dodávají výrobky více než 7 milionům zákazníků v Evropě, Střední Americe, Austrálii a Asii.

Rok 2013 otevřel novou kapitolu v historii Betterware. Společnost zahájila svou činnost v České republice. Nyní jsou možnosti spolupráce a dokonalé výrobky pro domácnost k dostání rovněž v naší zemi!

Naše hodnoty

Naše mise

Chceme zlepšovat kvalitu rodinného života a poskytovat našim zákazníkům nápady na lepší domov, pomáhat při dosahování finanční nezávislosti našim zástupcům a dbát přitom o profesionální rozvoj našich zaměstnanců.

Naši zákazníci

Věříme, že díky usnadňování každodenních domácích činností pomáháme našim zákazníkům žít pohodlněji, příjemněji, blíže své rodiny a přátel. Ročně firma Betterware zavádí na trh kolem 400 nových výrobků.

Naši zástupci

Chceme dát šanci každému, kdo chce rozvíjet své schopnosti a mířit k lepší kvalitě života. Marketingový plán Betterware umožňuje zástupcům rychlé zahájení a dynamický rozvoj vlastního byznysu bez rizika, vlastních nákladů a investic.


Co je MLM?

Podle analytiků byznysu patří přímý prodej, a zvláště pak víceúrovňový marketing (MLM), mezi nejdynamičtěji se rozvíjející oblasti. Tento trend se udrží ještě nejméně několik let. Přestože má na světě více než 200letou tradici (první výrobek byl distribuován ve přímém prodeji v roce 1768), v České republice je tato branže známá teprve od devadesátých let 20. století.

Každý rok přibývá v naší zemi zákazníků využívajících tuto formu nákupů i lidí, kteří spojili s přímým prodejem svou profesní kariéru. A není to nic zvláštního! Víceúrovňový marketing je byznys rovných šancí, zaměstnání pro každého, kdo si cení svobodu a nezávislost, touží po osobním růstu a chce dosahovat profesních i materiálních úspěchů. Zde se nikdo neptá, kolik Vám je let, jaké máte vzdělání, pracovní zkušenosti, rodinné plány, počet dětí a zda budete vždy pro firmu k dispozici. Nehraje rovněž roli to, zda umíte prodávat, stačí, že budete používat výrobky a doporučovat je známým - Vaše doporučení je nejlepší prodejní technika.

V přímém prodeji získávají také zákazníci. Díky přeskočení všech zprostředkovatelů, kteří se účastní tradičního obchodu, jako velkoobchody, maloobchody a jiní zprostředkovatelé, mohou firmy v přímém prodeji prodávat svůj výrobek bez zatížení dalšími maržemi, čili v dobrých cenách a v dobré kvalitě.

Získáváte Vy, získává Váš zákazník. Jednoduše.
© Betterware Česká republika 2013