Sledujte nás na Facebooku

Rozhovor se Zuzanou Chvojkovou

Nezávislý starší ředitel Klubu Betterware

"Nenechte se odradit okolím a každý svůj neúspěch berte jako motivaci jít dále dopředu"

Zdravím Zuzano! Jak se máš?

Dobře, děkuji za zeptání.

Zuzano, jsi úspěšná žena několika zaměstnání – manželka, máma dvou chlapců, a také nejvyšší Lídr pro Česko a Slovensko – Nezávislý starší ředitel Klubu Betterware! Jsme velmi zvědavi, jak dokážeš spojit dohromady všechny tyto úlohy.

Pro začátek řekni nám, proč jsi se rozhodla rozvíjet svou kariéru právě se společností Betterware?

Když firma Betterware vstupovala na český trh, moc se mi líbil sortiment. Byla to pro mne výzva, zkusit něco dokázat, a hlavně se i nějak seberealizovat. Byla jsem v tu dobu doma s dětma na mateřské dovolené a chybělo mi nějaké další sebeuplatnění. Pustila jsem se do práce naplno a ono to vyšlo. Rozhodně svého rozhodnutí nelituji. Firma má úžasné výrobky a poskytuje nám super podporu.

Dosáhla jsi velmi vysokého titulu Staršího ředitele Klubu Betterware, úspěšně jsi dokončila kvalifikaci, která trvala šest měsíců – je to spektakulární úspěch! Co si na spolupráci s Betterware ceníš nejvíc?

Asi právě toho úspěchu, toho že jsem něco sama dokázala a můžu být na sebe hrdá. Jezdila jsem osm let rally, takže dosahování cílů a být v něčem dobrá mám prostě ráda.

V Betterware máme tři velké kategorie produktů: Kuchyňské doplňky, Čisticí prostředky, Wellness (doplňky stravy a kosmetika) – která z těchto kategorií je pro Tebe obzvlášť důležitá a proč?

Určitě čistící prostředky. S touto kategorií jsme vše rozjížděli už na začátku působení firmy v ČR a považuji ji za stěžejní sortiment. Každý den mě stále ohromuje účinnost prostředků, díky kterým už i já ráda uklízím.

Čím se řídíš při výběru lidí, se kterými chceš pracovat?

Ve svém týmu přivítám každého. Každý člověk, který se k Betterware zaregistruje, má nějaký svůj důvod. Někdo jen pro svoje nákupy a jiný kvůli další spolupráci a výdělku. Pokud chce spolupracovat, je nejdůležitější, že musí on sám opravdu chtít.

Když přemýšlíš o osobních výhodách vyplývajících ze spolupráce s Betterware, na prvním místě bys vyjmenovala…

Časová a finanční nezávislost.

Zuzano, máš dva syny, kolik jim je?

Staršímu je necelých 8 let a mladšímu 5 let.

Jak dokážeš sladit roli mámy s rolí podnikatelky?

Role rodič/podnikatel pro mne není nic nového, i moji oba rodiče podnikají. U sebe v tom vidím spíše výhody, že si dovedu na kluky najít více času. Když jsou nemocní nebo si chceme udělat čas pro sebe, tak nemusím řešit volno v zaměstnání. Vše je o tom, jak si svoji práci rozvrhnu.

Jak vypadají Tvoje plány na rok 2018?

Rozhodně postupovat stále dál a více rozvíjet svůj úžasný tým. Pomáhat svým lidem, aby i jim se splnili jejich sny.

Pokud bys měla poradit osobám, které právě čtou tento rozhovor a chtěli by jít ve Tvých stopách a rozvíjet kariéru v Betterware – co bys jim řekla?

Nenechte se odradit okolím a každý svůj neúspěch berte jako motivaci jít dále dopředu. Nic vlastně není „neúspěch“, je to jen malá překážka v cestě jít za svým snem. Ono jde všechno, ale musíte chtít vy sami.

Zuzano, moc Ti děkuji! Jsem ráda, že patříš do elitní skupiny Top Lídrů a přeji Ti mnoho dalších úžasných úspěchů.

Rozhovor provedla Renata Frączkiewicz, Ředitel Prodeje Betterware pro Evropu.


PŘIDEJTE SE K NÁM  / ZPĚT