Sledujte nás na Facebooku

Peptidy rybího kolagenu pro zdraví a krásu

Peptidy rybího kolagenu pro zdraví a krásu

Proti stárnoucí působení kolagenových peptidů

Kůže začíná stárnout, když se pokožka (epidermis) ztenčuje, buněčná obnova zpomaluje, dochází k poškození nebo redukci kolagenu, což vede ke zhoršení hydratace, pružnosti a pevnosti. Mezi faktory přispívající ke stárnutí pokožky patří mimo jiné: geny, hormony, UV záření, kouření cigaret, znečištění životního prostředí. Všechny tyto faktory generují volné radikály, které poškozují antioxidační ochranné mechanizmy kůže.

Kolagenové peptidy nabízejí řešení ve formě doplňku stravy působícího proti stárnutí pokožky.

Klinická studie CP 3407 - METODY A VÝSLEDKY

Studie provedená nezávislým farmakologickým centrem s dermatologickou specializací CPCAD v Nice dvojitou slepou zkouškou s použitím placeba na dvou skupinách čtyřiceti zdravých žen ve věku 50–70 let, trvající 12 týdnů. Certifikovaní dermatologové kontrolovali výsledky biomechanických měření. Studie byla provedena v souladu se standardy příslušného regulačního orgánu (ANSM) a byla schválena francouzskou Etickou komisí (CPP).Hydratace - Corneometer CM 825:

Studie prokázala významné zlepšení hydratace a vyhlazení pokožky po 6 a 12 týdnech.

Zlepšení pružnosti - Cutometer SEM 575:

Kolagenové peptidy, obsaženy v doplňku stravy Natural Collagen Blue Nature významně zlepšují celkovou elasticitu pokožky.

Tolerance:

Klinické studie a analýza dotazníků vyplněných účastníky ukazují, že náš kolagen se vyznačuje vysokým stupněm tolerance.

Závěry:

Na základě výsledků klinických studií bylo po 12 týdnech každodenního perorálního příjmu našeho kolagenu zjištěno, že peptidy rybího kolagenu zlepšují hydrataci a pružnost pokožky a snižují vrásky.

Klinické studie potvrdily proti stárnoucí vlastnosti kolagenových peptidů obsažených v doplňků stravy Natural Collagen Blue Nature...