Sledujte nás na Facebooku

Proč může být Natural Collagen prospěšný pro klouby, kosti a svaly?

Proč může být Natural Collagen prospěšný pro klouby, kosti a svaly?

Pokud Vám záleží na ochraně kloubů, kosterního a svalového systému, aby byly udržovány v dobrém stavu, je použití doplňku stravy s kolagenem řešením šitým na míru vašim potřebám.

V lidském těle se kolagen vyskytuje v kloubech, kostech, kůži, zubech, vazech, šlachách a mnoha různých membránách, od epiteliální tkáně po tkáně, které zajišťují krevní filtraci v ledvinách. Nachází se také ve tkáních, které se musí vyznačovat zvláštními vlastnostmi a odolností, např. v rohovce oka. Má v našem těle řadu důležitých funkcí, mimo jiné podporuje stavbu chrupavkové tkáně v kloubech, udržuje dobrý stav kostí a svalů.

Doplněk Natural Collagen od Blue Nature obsahuje přírodní kolagen vyvinutý francouzskou společností Weishardt s více než 170letou zkušeností v oblasti výzkumu kolagenu. Společnost Weishardt ve spolupráci s výzkumným partnerem INSERM Toulouse provedla studii s cílem posoudit účinek peptidů z rybího kolagenu na kondici svalů a kostí. Klinické studie ukázaly, že každodenní konzumace kolagenových peptidů může pomoci předcházet a řešit typické muskuloskeletální poruchy spojené se stárnutím, včetně osteoporózy a sarkopenie. Vykazovaly také pozitivní účinek podávání kolagenu na hmotu a sílu svalů. Minerální hustota kostí také vykázala vzestupnou tendenci.


Náš kolagen je získáván z rybí kůže (pečlivě vybrané v souladu s přísnými normami ISO 9001 a ISO 22000) v biotechnologickém procesu enzymatické proteolýzy, díky čemu jsou zachovány všechny jedinečné peptidy a aminokyseliny v příslušných sekvencích aminokyselinových řetězců.


Výzkum proveden na Farmaceutické fakultě v Toulouse a laboratořích INSA/CRITT Bioindustries také ukázal, že náš kolagen je vysoce dostupný. Stimuluje kolagen obsažený v lidském těle ke zvýšené produkci a je schopen vytvářet kolagenová vlákna jakéhokoli typu – jak ty, které jsou zodpovědné za klouby, tak ty zodpovědné za hladší pokožku, silnější vlasy a nehty.

Kromě toho doplněk Naturall Collagen Blue Nature obsahuje jeden z nejběžnějších minerálů lidského těla - organickou síru (MSM). Tato minerální látka hraje důležitou roli ve správném fungování lidského těla. Je uložena hlavně v kostech, svalech a kůži. Má mimo jiné protizánětlivé vlastnosti a zmírňuje potíže pohybového aparátu.

Nezapomeňte na důležitou podmínku: aby byl kolagenový doplněk účinný, musíte ho užívat spolu se správným množstvím vitamínu C, protože pouze v jeho přítomnosti je tělo schopno vytvářet nová kolagenová vlákna. Proto v Natural Collagen najdete také extrakt z šípku, který je mimořádně bohatým zdrojem přírodního vitamínu C. Šípek navíc, kromě mnoha prospěšných vlastností, pozitivně ovlivňuje záněty kostí a kloubů.


.