Sledujte nás na Facebooku

Proč Natural Collagen obsahuje organickou síru (MSM)?

Proč Natural Collagen obsahuje organickou síru (MSM)?

Vaše tělo potřebuje síru, aby vytvořilo bílkoviny. Tento prvek je součástí základních aminokyselin, proto jsme jej přidali do doplňku stravy Natural Collagen, abychom zvýšili jeho účinnost.

Lidé po staletí používají síru k léčbě revmatických nemocí. Síra ovlivňuje správný vývoj kloubních chrupavek, usnadňuje jejich regeneraci a efektivní fungování. Jak potvrdily výsledky vědeckého výzkumu, nedostatek síry může způsobit ztuhnutí svalů a kloubů.

Nedostatek síry nás připravuje nejen o zdraví, ale také o krásu. Pokožka ztrácí pevnost a zdravou, svěží barvu, vlasy a nehty jsou slabší a náchylnější k poškození. Není divu: síra je hlavní složkou keratinu, tj. základní bílkoviny pokožky, vlasů a nehtů. 

Odkud Vaše tělo získává organickou síru? Z takových zdrojů potravin, jako je maso, drůbež, mořské ryby, vejce, mléko a mléčné výrobky, čerstvá zelenina, hlavně košťálová, a také rajčata, paprika, avokádo, rybíz, dýně, fíky, hrušky, ořechy. MSM je však velmi nestabilní sloučenina, která se rozkládá pod vlivem vysoké teploty nebo konzervace potravin. Tyto nežádoucí jevy se netýkají organické síry dodávané ve formě doplňků stravy. Při užívání Natural Collagen si můžete být jisti, že obsažena v něm organická síra bude správně absorbována a pomůže udržet klouby a svaly v dobré kondici, zachovat krásný vzhled pokožky, lesklé vlasy a pevné nehty.
.

.