Sledujte nás na Facebooku

Collagen Booster

Collagen Booster
Věděli jste, že pouze 20% faktorů způsobujících stárnutí pokožky je genetického původu a 80% závisí na vašich rozhodnutích týkajících se péče, stravy a životního stylu?

To znamená, že máte rozhodující vliv na vzhled a stav vaší pokožky!

Jedním z klíčových prvků vaší starosti o zdravý a zářivý vzhled je vhodná péče. Vhodná, tj. přizpůsobená potřebám vaší pokožky a vašemu životnímu stylu. Většina z nás má každý den spoustu povinností a nemůže trávit příliš mnoho času komplikovanými pečujícími procedurami. Proto si ceníme jednoduchých a osvědčených řešení, která přinášejí úžasné výsledky.

Výhoda pečujícího programu v porovnání s jednotlivým kosmetickým přípravkem

Často vzniká otázka: nemohl by být vytvořen jeden kosmetický přípravek, který by fungoval komplexně?

Taková perspektiva zdá se lákavá, ale stále zůstává ve sféře nerealizovaných příslibů moderní kosmetologie. Prozatím nejefektivnějším řešením se jeví použití pečujícího programu sestávajícího ze synergicky působících kosmetických přípravků, což přináší lepší výsledky než použití jednotlivých kosmetických přípravků z různých sérií.

Aplikaci kosmetiky začneme počínajíc od přípravků s lehčí konzistencí, které jsou absorbovány rychleji. Proto jako první aplikujeme Koncentrované pleťové a oční sérum Collagen Booster a to na důkladně očištěnou pokožku. Nezapomeňte na správnou techniku nanášení kosmetických přípravků - pokožku netřete a nenatahujte, pouze jemně vklepávejte sérum do pokožky, počínaje od středu obličeje směrem do stran.

Sérum má lehkou konzistenci a obsažené v něm aktivní složky mají menší molekuly, takže pronikají do kůže rychleji a hlouběji. Použití séra zvyšuje účinnost dalšího kosmetického přípravku, kterým je Nápravný krém Collagen Booster. Po nanesení séra počkejte chvíli, dokud nebudete mít pocit, že je zcela vstřebán. Pak sáhněte po krému. Díky inovativnímu složení krém sleduje přirozený cirkadiánní rytmus pokožky, takže jej můžete používat jak na den, tak na noc. Aplikovaný ráno má především ochrannou a hydratační funkci. Správná hydratace pokožky je nezbytná pro udržení rovnováhy a oddálení procesu stárnutí.

Collagen Booster

V noci se pokožka regeneruje po celodenním boji proti škodlivým vnějším faktorům, jako je UV záření nebo znečištění vzduchu. Nápravný krém aplikovaný večer podporuje přirozené regenerační mechanismy a rekonstrukci kožní matice.

Aby pečující program přinesl očekávané výsledky, je třeba jej systematicky používat. Přestože první viditelné účinky ve formě lepší hydratace pokožky se objeví již po 2 hodinách od aplikace séra a krému, na plné výsledky musíte počkat 4 týdny. Tolik trvá přirozený cyklus regenerace pokožky, kdy se v nejhlubších vrstvách epidermis tvoří nové buňky a dospělé se přesouvají na povrch pokožky.

Nezapomeňte: zdravé stravování, pití velkého množství vody s cílem udržet správnou úroveň hydratace organismu, pravidelná fyzická aktivita, odpočinek, dostatek spánku a správná péče o pleť jsou nezbytnými prvky vašeho programu zaměřeného na udržení mládí.

Button-CZ.png