Sledujte nás na Facebooku

Výprodej! Natural collagen: rybí kolagen + šípek + organická síra (MSM) Zobrazit větší

Natural collagen: rybí kolagen + šípek + organická síra (MSM)

5024

269,00 Kč

419,00 Kč

Informace

Zdravé klouby a kosti, silné svaly, krásná pokožka, vlasy a nehty!

Natural Collagen je 100% přírodní doplněk stravy, který poskytuje vysoce kvalitní rybí kolagen, organickou síru a přírodní vitamín C (z extraktu z šípku). Přispívá ke správné syntéze kolagenu v lidském těle za účelem udržení kondice svalů, kostí, pokožky, vlasů a nehtů.

Je nezbytný pokud:

 • Je vám více než 25 let a hladina kolagenu ve vašem těle začíná klesat
 • Chcete se vyhnout problémům s klouby, odvápnění kostry, křečovým žilám
 • Jste fyzicky aktivní – cvičíte, proto vaše klouby jsou náchylné k poranění
 • Máte nadváhu – vaše klouby jsou přetížené
 • Záleží vám na zachování pevnosti a pružnosti pokožky
 • Vaše vlasy a nehty potřebují posílit

Působení kolagenu zvaného „bílkovinou mladí“:

 • Posílení svalového a kostního systému
 • Udržení zdravého těla
 • Redukce zánětů
 • Posílení vlasů
 • Zpevnění ochablé pokožky
 • Posíleni nehtů
 • Redukce vrásek


100% přírodní
100% biologická dostupnost
Bez plnidel
Bez GMO, konzervačních látek, barviv
Přísný systém řízení výroby při dodržování nejvyšších standardů ISO 9001 a ISO 22000

Aktivní složky

RYBÍ KOLAGEN – nejúčinnější druh kolagenu díky své struktuře a nejvyšší biologické dostupnosti. Kolagen, který je součástí doplňku stravy Natural Collagen pochází z rybích kůží – je to nejlépe vstřebatelný, vysoce kvalitní kolagen. Je získáván v procesu enzymatické proteolýzy, identické jako proteolýza, která probíhá v lidském trávicím traktu. Tento proces zaručuje zachování všech jedinečných peptidů a aminokyselin v příslušných sekvencích aminokyselinových řetězců, což se promítá do jejich biologické funkčnosti a schopnosti stimulovat fibroblasty k produkci správného kolagenu.

Účinky potvrzeny studiemi.
Zvýšení pružnosti* +23,7%
Zvýšení hydratace* +22,8%
Výzkum proveden CPCAD (nezávislým farmakologickým centrem s dermatologickou specializací v Nice, Francie)

EXTRAKT Z ŠÍPKU je bohatým zdrojem vitamínu C, který je nezbytný pro správnou produkci kolagenu v našem těle. Proto přidání vitamínu C do složení doplňku stravy Natural Collagen zvyšuje účinnost jeho působení, protože pouze v přítomnosti vitamínu C je tělo schopno vytvářet nová kolagenová vlákna. Díky obsahu vitamínu C Natural Collagen napomáhá rychlejší regeneraci kolagenových proteinů v našem těle, což se promítá do správného fungování kostí, chrupavek, svalů a kůže. Vitamín C chrání také molekuly kolagenu před volnými radikály. Ovoce šípku obsahují až desetkrát více vitamínu C než černý rybíz. Jsou skutečnou pokladnicí cenných látek – dalších vitamínů (A, B1, B2, E, K, kyselina listová), antioxidantů, flavonoidů a karotenoidů. Není divu, že mají příznivé účinky na naše tělo.

 • Zdroj přírodního vitamínu C, nezbytného pro správnou syntézu kolagenu
 • Zklidňuje záněty kostí a kloubů
 • Pomáhá zmírnit bolesti kloubů


ORGANICKÁ SÍRA (MSM) – přirozeně se vyskytuje v těle a výrazně ovlivňuje jeho správné fungování. Vaše tělo potřebuje síru, aby vytvořilo bílkoviny. Tento prvek je součástí základních aminokyselin, proto jsme jej přidali do doplňku stravy Natural Collagen, abychom zvýšili jeho účinnost. Síra ovlivňuje správný vývoj kloubních chrupavek, usnadňuje jejich regeneraci a efektivní fungování. Jelikož má protizánětlivé vlastnosti, zmírňuje poruchy pohybového aparátu. Jak potvrdily výsledky vědeckého výzkumu, nedostatek síry může způsobit ztuhnutí svalů a kloubů.

 • Má protizánětlivý vliv na pohybový aparát
 • Zmírňuje bolest
 • Zlepšuje stav pokožky

Při užívání Natural Collagen si můžete být jisti, že obsažena v něm organická síra bude správně absorbována a pomůže udržet klouby a svaly v dobré kondici, zachovat krásný vzhled pokožky, lesklé vlasy a pevné nehty.

Použití

1-2 kapsle denně.

Balení

Obsahuje 30 pullulanových kapslí.

PULLULANOVÁ KAPSLE

 • 100% přírodní
 • vysoce biologicky dostupná
 • veganská, vegetariánská
 • antialergická

Otázky

Natural Collagen – nejčastější otázky

1. Co je Natural Collagen?
Je to doplněk stravy, který poskytuje vysoce kvalitní rybí kolagen, organickou síru a přírodní vitamín C (z extraktu z šípku). Přispívá ke správné syntéze kolagenu v lidském těle za účelem udržení kondice svalů, kostí, pokožky, vlasů a nehtů.

2. Jaký druh kolagenu obsahuje?
Natural Collagen obsahuje rybí kolagen. Vědci jej považují za nejlepší formu kolagenu, jelikož má stejnou strukturu jako kolagen produkovaný v lidském těle.

3. Z jaké suroviny pochází rybí kolagen používán v Natural Collagen?
Kolagen, který je součástí doplňku stravy Natural Collagen pochází s rybích kůží – je to nejlépe vstřebatelný, vysoce kvalitní kolagen.

4. Jak je kolagen získáván?
Kolagen obsažený v přípravku Natural Collagen je získáván v procesu enzymatické proteolýzy, identické jako proteolýza, která probíhá v lidském trávicím traktu. Tento proces zaručuje zachování všech jedinečných peptidů a aminokyselin v příslušných sekvencích aminokyselinových řetězců, což se promítá do jejich biologické funkčnosti a schopnosti stimulovat fibroblasty k produkci správného kolagenu.

5. Jaké další složky obsahuje Natural Collagen?
Natural Collagen obsahuje také extrakt z šípku – bohatý zdroj vitamínu C a také organickou síru (MSM). Mnoho vědeckých studií potvrzuje, že současné dodání tělu kolagenu a vitamínu C zvyšuje účinnost doplňku stravy. Přidání organické síry může pomoci zmírnit potíže pohybového aparátu a pokožky.

6. Jaké je složení kapsle?
Jedná kapsle Natural Collagen obsahuje 333 mg rybího kolagenu, 67 mg extraktu z šípku a 50 mg methylsulfonylmethanu (MSM), známého také jako organická síra. Samotná kapsle je pullulanová, zcela přírodní.

7. Kdo může používat Natural Collagen?
Natural Collagen je doporučován dospělým starším 25 let – přibližně v tomto věku množství kolagenu přirozeně produkovaného lidským tělem začíná klesat, proto je zapotřebí doplňovat jeho nedostatek. Zejména lidé, kteří se starají o kondici svých kloubů, pokožky, vlasů a nehtů by měli přidat Natural Collagen do svého programu suplementace. Doplnění kolagenu bude mít prospěch jak pro aktivní lidi, kterých klouby jsou vystaveny zraněním, tak pro lidi s nadváhou a obezitou, jejichž klouby jsou zatíženy.

8. Mohou těhotné a kojící ženy používat Natural Collagen?
Ženám těhotným, plánujícím těhotenství a kojícím je doporučováno doplňování vitamínů a minerálních látek. Před použitím je dobré poradit se se svým lékařem.

9. Slyšela jsem, že by se měl kolagen užívat spolu s vitamínem C.
Vitamín C je nezbytný pro správnou produkci kolagenu k zajištění řádného fungování kostí, chrupavek a pokožky. Proto doplněk stravy Natural Collagen obsahuje extrakt z šípku, který je bohatým zdrojem vitamínu C.

10. Jak užívat kapsle?
Užívejte jednu kapsli Natural Collagen 1–2krát denně, zapíjejte velkým množstvím vody. Mějte na paměti, že přípravek nesmí být používán jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

11. Jak dlouho lze užívat kapsle?
Kolagen je v těle vyměňován každé čtyři měsíce, proto je dobré naplánovat takto dlouhou kúru. Dodržujte doporučenou denní dávku. Nepoužívejte přípravek jako náhradu pestré stravy.

12. Existují nějaké kontraindikace užívání Natural Collagen?
Neexistují žádné kontraindikace pro zdravé lidi. Pokud jste však alergičtí na složky přípravku nebo máte zdravotní potíže, poraďte se se svým lékařem dřív, než začnete přípravek používat.

13. Je bezpečné užívat Natural Collagen každý den?
Můžete bezpečně používat Natural Collagen podle doporučení: jedná kapsle 1–2krát denně.

14. Mohou děti užívat Natural Collagen?
Natural Collagen byl vyvinut pro potřeby dospělých. Proto se použití tohoto doplňku stravy dětmi nedoporučuje.

Ke stažení

30 Dalších produktů ve stejné kategorii: