Sledujte nás na Facebooku

Výprodej! Červený čaj s chrómem v kapslích Zobrazit větší

Červený čaj s chrómem v kapslích

367425

Červený čaj Pu-erh s chrómem – úžasná zbraň v boji proti nadváze.

Více informací

199,00 Kč

349,00 Kč

Informace

Inovativní doplněk stravy: červený čaj v kombinaci s chromem vytváří silnou a osvědčenou zbraň v boji proti zbytečným kilogramům. Použití extraktu z červeného čaje Pu-erh umístěného do kapslí je mnohem jednodušší než neustálé luhování čajových listů a chrom obsažený v kapslích.

Červený čaj:

  • podporuje hubnutí a udržení správné tělesné hmotnosti*
  • podporuje termogenezi a spalování zbytečné tukové tkáně
  • pomáhá udržovat klidový metabolismus na vhodné úrovni
  • působí proti volným radikálům

Chrom (chelátová forma chromu) přispívá k udržení správného metabolismu makroživin, což
znamená, že vaše tělo je lépe tráví a asimiluje.

Chrom pomáhá také udržovat správnou hladinu glukózy v krvi, díky čemu můžete mít:

  • menší chuť na sladké
  • menší touhu pojídat mezi jídly

* v rámci nízkokalorické diety jako součást zdravého a aktivního životního stylu

Aktivní složky

Červený čaj Pu-erh vděčí za své příznivé účinky především polyfenolům získaným dlouhodobou fermentací.

V kombinaci s chelátovou formou chromu ve správných proporcích poskytuje vynikající synergii působení obou složek doplňku stravy.

Použití

Dvě kapsle denně, které je třeba zapit velkým množstvím vody. K dosažení požadovaného výsledku se doporučuje pravidelné používání.

Balení

Obsahuje 30 kapslí.

Názory

Veronika Buchtelová, Cheb:
Měla jsem problémy s váhou po porodu, nic mi nepomáhalo, ani změna jídelníčku, ani pravidelnost stravy, ani pohyb, až když jsem k tomu všemu začala brát červený čaj Blue Nature, tak jsem od ledna 2016 do května 2016 zhubla 10 kg a jen na břiše jsem zhubla 13 cm. Jakmile jsem měsíc (v březnu) čaj nebrala, váha se mi zastavila. Jsem moc spokojená a každému doporučuji, změnilo mi to život. Jsem vždy plná energie a přidalo mi to hodně na sebevědomí.Trenklerová Renáta, Opatovice nad Labem:
Už jsem byla nešťastná. Nemohla jsem vydržet den bez sladkého. Každý den jsem vstávala s tím, že dnes to dokážu a budu dodržovat jídelníček od specialisty, po kterém se krásně hubne. Ale už po poledni jsem začala být nervozní, vystartovávala na malou kvůli sebemenší hlouposti a šla to zajíst sladkým. A večer zklamaná sama sebou usínala a slibovala si, že to zítra určitě zvládnu. Marně. Vyzkoušela jsem červený čaj s chromem: A stal se zázrak: po hodně dlouhé době jsem hned první den vydržela bez sladkého. Neměla jsem záchvaty nervozity a nekontrolovatelné výbuchy při sebemenší neshodě s dcerkou. Vše jsem ustála v pohodě, poklidu. Znovu mě začal život těšit, měla jsem radost z maličkostí a krásně dodržovala jídelníček od výživového poradce. Zdravé jídlo mi znovu začalo chutnat. (dřív už jsem "nemohla zeleninu ani vidět") A po 20 dnech užívání mi váha ukázala o 4 kg méně. Chcete se zbavit "závislosti na sladkém"? Určitě vyzkoušejte. Díky za tento výrobek


Alena Petruželová, Vidče:
Z toho výrobku jsem velmi nadšená! Sice během 1-2 týdnu jsem měla zvýšenou chuť na sladké, ale potom chutě naprosto vymizely, takže už jsem nemusela mít ani "něco malého" ke kávičce po obědě jako vždy. A dokonce večer jsem měla pocit nasycenosti, takže bych už ani večeřet nemusela, a to jsem bývala pořád hladová. Další veliké plus bylo, že se můj pitný režim zvýšil opravdu až na 3litry denně. Dolů šla jak kila, tak i centimetry, opravdu super, vřele doporučuji :o) A závěrem by se dalo říct, že to, co investujete do Červeného čaje, ušetříte za jídlo (i sladké). :o)


Ke stažení

30 Dalších produktů ve stejné kategorii: