Sledujte nás na Facebooku

Výprodej! PH Body Balance Zobrazit větší

pH Body Balance

367256

Revoluční řešení obnovující rovnováhu pH v těle. Zajišťuje účinné odkyselení organismu, usnadňuje jeho očištění a také reguluje metabolismus. Eliminuje nahromaděné v těle usazeniny těžkých kovů.

Více informací

159,00 Kč

259,00 Kč

Informace

Okyselení organismu je příčinou mnoha problémů, proto stojí za to postarat se o účinné odkyselení, díky kterému bude obnovena acidobazická rovnováha v těle. Dosažení tohoto stavu usnadní očištění organismu od toxinů, odstranění škodlivých těžkých kovů a zastavení nebezpečného pro naše kosti odvápnění. V Blue Nature jsme toho názoru, že samotná příroda umožňuje najít nejlepší řešení pro zdraví, a technologie ji může pouze podporovat. Na základě této myšlenky vznikl náš inovativní přípravek pH Body Balance, díky kterému překyselení rychle přestane být problémem.

Nadměrné okyselení organismu nese nejen nežádoucí účinky na zdraví, ale také na naši každodenní pohodu a pohodlí. Usnadňuje to rozpoznání a předcházení tomuto procesu, než začne vážně poškozovat naše tělo. Je třeba připomenout, že dlouhodobý nadbytek kyselin a narušená acidobazická rovnováha nejen zastavují přirozené očišťování organismu, ale škodí také kosternímu systému jeho odvápněním, což zvyšuje mimo jiné lámavost kostí. Takže co může naznačovat, že rovnováha pH v našem těle byla narušena?

Mezi příznaky okyselení patří mimo jiné:

  • chronická ospalost, navzdory dostatečně dlouhému spánku
  • opakující se bolesti hlavy, svalů a kloubů
  • pocity slabosti a malátnost,
  • neúčinný boj proti nadváze navzdory odříkání,
  • opakující se střevní potíže, časté pálení žáhy
  • náchylnost k infekcím, obtížnější než obyčejné alergie.

Aktivní složky

Tajemství účinnosti doplňku stravy pH Body Balance spočívá ve správných poměrech a kombinaci složek, jako je mimo jiné jedlá soda (přirozeně zvyšuje hodnotu pH), neutralizujících toxiny a přítomných v mnoha druzích ovoce pektinů a také Aceroly a Stévie, které jsou zdrojem léčivých látek a vitamínu C. Tuto kombinaci doprovází přírodní a příjemná chuť přípravku, díky němuž budeme raději po něm pravidelně sahat a rychle porazíme okyselení!

Použití

Stačí rozpustit pár gramů ve sklenici a vypit čtvrt hodiny před snídání, aby se náš organismus začal pravidelně odkyselovat a brzy získal zpět rovnováhu a schopnost samoočišťování a regenerace.

Balení

Estetická a těsná krabička obsahující zásobu doplňku stravy, která postačí na 30 dnů používání v doporučených dávkách.

Doporučení

Acidobazická rovnováha

Pojem "acidobazická rovnováha" (rovnováha kyselin a zásad) obvykle spojujeme s hodinou chemie ve škole. Avšak týká se nás všech, protože naše těla jsou malé chemické továrny. Acidobazická rovnováha je stav, ve kterém je zachován určitý poměr kationtů (kladně nabité ionty) a aniontů (záporně nabité ionty) v tělesných tekutinách. Je to podmínka pro správné pH tělních buněk a také správný průběh životních procesů.


Čtete více >

Názory

Estetická a těsná krabička obsahující zásobu doplňku stravy, která postačí na 30 dnů používání v doporučených dávkách.

Anna Brychtová, Miroslav:
Ráda bych se s vámi podělila o svoji zkušenost s vybranými produkty řady Blue Nature, jak si nejen zlepšit zdraví, ale i redukovat váhu zdravým hubnutím a následně si ji udržet. Od svých 20. let trpím na exematickou plíseň, která se projevuje vždy od jara, přes léto až do podzimu hnědými skvrnkami na kůži v horní části těla. Vždy jsem musela používat penicilinové mastičky na předpis, ale každý rok se problém opakoval až do doby, než jsem si začala čistit tělo od loňského listopadu s pH Body Balance. Užívala jsem 3 měsíce a nejen, že se mi letošní rok neobjevila ani jedna skvrnka na těle, ale vymizely mi i gynekologické potíže. Po tříměsíčním užívání jsem si udělala 2 měsíce pauzu a pokračovala další tři měsíce v užívání. Nyní mám opět 2 měsíce pauzu, ale všechny potíže jsou pryč. pH Body Balance mi díky odkyselení a odvodnění navíc rozhýbal metabolismus a redukoval váhu o 2 kg v prvních třech měsících užívání. V dubnu jsem se rozhodla zdravě zhubnout další kila, proto jsem začala nahrazovat snídani a jedno hlavní jídlo koktejlem, který mi pomohl vyživit všechny buňky v těle, a díky tomu jsem začala hubnout tuk a svalovina mi zůstala. Během dvou měsíců jsem zhubla o 6 kg, v pase 8 cm, boky 6 cm, stehna 4 cm. Jako doplněk jsem brala měsíc zelený čaj Blue Nature i na detox při odvykání kouření a červený čaj Blue Nature dodnes podle potřeby vždy odpoledne, když vím, že budu vzhůru dlouho do noci a přepadnou mě chutě na sladké. Koktejl užívám i nadále, ale jen jako zdravou snídani a na udržení váhy. I přesto, že jsem se přes letní prázdniny neomezovala v jídle, neprojevil se žádný jo-jo efekt a váha stojí na místě, a to jsem ve věku, kdy ženám metabolismus už většinou nefunguje, jak by měl. Doporučuji všem, kdo chtějí žít zdravěji, vyzkoušet PH balance a koktejly nejen při hubnutí, ale hlavně na odstranění zdravotních neduhů, se kterými někdy souvisí i zbytečné kilogramy navíc :-)
Alena Petruželová, Vidče:
Víc jak rok a půl po druhém porodu mi kila navíc vůbec nešla dolů. Rozhodla jsem se vyzkoušet přípravek pH BODY BALANCE, na který nedám dopustit. Po 5 měsících jsem měla 13,5kg dolů, ale hlavně ty viditelné centimetry, to bylo úžasné :o) Navíc jsem předtím bývala dost unavená, což se také hodně zlepšilo a o bolestech zad ani nemluvím, po dávném úraze zlomené nohy jsem ráno často nemohla chodit kvůli bederním bolestem, které naprosto vymizely! Doporučuji vřele všem vyzkoušet! :o)
Jana Polanková , Sušice:
Dobry den,
rada bych se s Vámi podělila o svou zkušenost s užíváním přípravku pH Body Balance. Přípravek jsem začala užívat v dubnu a pila ho dva měsíce... první měsíc jsem k němu ještě užívala Red tea chromium. V červenci a srpnu jsem navštěvovala Františkovy lázně a denně pila zdejší Císařský pramen, který je velmi blahodárný na pročistění organismu. Obsahuje minerály, které mne osobně dělají na zažívání velmi dobře. Za dva měsíce užívání jsem shodila dvě konfekční velikosti. Pravdou ale je, že jsem mela mnohem více pohybu a celkově jsem se cítila velmi dobře. V současné době jsem opět začala užívat pH Body Balance a piji k němu čaj Pu-ehr bez příchuti a neslazeny. V příloze vám zasílám fotku z konce března, kde jsem s kamarádkou, a fotku z poloviny srpna. Mějte krásné podzimní dny.

Ke stažení

30 Dalších produktů ve stejné kategorii: