Sledujte nás na Facebooku

Výprodej! Bahno z Mrtvého moře 500 g Zobrazit větší

Bahno z Mrtvého moře 500 g

58744

Bahno z Mrtvého moře usnadňuje péči o pleť a boj s akné. Redukuje vrásky a odstraňuje přebytečný kožní maz. Pro masky a obklady.

Více informací

279,00 Kč

Informace

Bahno, podobně jako jiné produkty pocházející z Mrtvého moře, je výrobkem s osvědčenou účinností v různých typech kosmetických procedur. Používají jej odbornici, ale nyní už nejsou nutné drahé návštěvy salonů krásy, protože může být úspěšně používáno v domácích podmínkách. Nabízené Blue Nature bahno z Mrtvého moře lze použit pro:

  • péči o mastnou pokožku, boj s pupínky a akné
  • péči o zralou pleť, protože redukuje vrásky a zpomaluje stárnutí
  • podporu léčby lupů, seboreické a atopické dermatitidy, mykózy a lupenky
  • zmírnění příznaků zánětu kostí a nervů, artritidy a revmatizmu
  • zmírnění příznaků stresu, migrén a pocitu únavy

Aktivní složky

Bahno z Mrtvého moře je těženo ručně, má hustou konzistenci (jako mokrý jíl), a vůní trochu připomíná říční humus. Každá vytěžená dávka podléhá důkladné kontrole kvality, než se dostane ke spotřebiteli, protože musí obsahovat správné množství prvků, minerálů a organických složek.

Na rozdíl od mnoha dostupných na trhu produktů neobsahuje žádné vonné látky, vylepšovače nebo konzervační látky. Tehdy nejenže nemusí pomoct, ale může dokonce ublížit pokožce.

Použití

Bahno může být použito v mnoha různých kosmetických procedurách, mimo jiné:

  • jako masky na obličej (obal držíme 15 minut a oplachujeme teplou vodou, než úplně zaschne; zarudnutí a lehké pálení pokožky ihned po ošetření je normální)
  • jako masky na vlasy
  • ve formě obkladů na celé tělo, nebo jeho jednotlivé části

Balení

Estetické, pevné a snadné na použití balení obsahuje 500 g zcela přírodního přípravku.

Doporučení

Mrtvé moře se nachází v údolí táhnoucí se ze Sýrie až k africkému kontinentu. V roce 2006 vodní zrcadlo leželo 418 metrů pod hladinou moře, je to nejnižší bod na Zemi. Suché horké klima s 330 slunečními dny v roce způsobilo vysokou koncentraci soli ve vodě.

Čtete více

30 Dalších produktů ve stejné kategorii: