Sledujte nás na Facebooku

Výprodej! Perfect Beauty High Intensive Therapy Day Active Serum Zobrazit větší

Perfect Beauty High Intensive Therapy Day Active Serum

500003

289,00 Kč

489,00 Kč

Informace

High Intensive Therapy: dva synergicky působící přípravky (denní kúra: 500003 + noční kúra: 500004). Ultra moderní kompozice aktivních složek s průlomovým významem pro kosmetologii. Okamžitý efekt liftingu, vyhlazení a zpevnění pokožky spojené s protistárnoucím účinkem díky synergické součinnosti čtyř účinných komponentů: Argireline®, Liftonin® Xpress, výtažku z bílé perly, nanozlata.

DAY Active Serum - denní kúra. Okamžitý efekt liftingu díky použití dvou silných aktivních složek: Liftonin® Xpress a výtažku z bílé perly. Pokožka pevná, pružná, vyhlazená a rovnoměrná. Kúru doplňuje přípravek na noc Night Active Serum (500004).

Efekty používání:

  • Viditelný efekt pevnosti a liftingu
  • Zvýšení pružnosti a pevnosti pokožky
  • Okamžitý efekt vyhlazení vrásek
  • Zvýšení úrovně hydratace
  • Zlepšení vyživení pokožky

Aktivní složky

  • LIFTONIN®- XPRESS - je inovativní spojení liftingujících polymerů a mikrořas z Rudého moře, způsobuje okamžité a viditelné vyhlazení pokožky. Vyhlazuje vrásky kolem očí až o 74% během jedné hodiny. Zajišťuje viditelné efekty. Účinnost potvrzena výzkumy.

  • VÝTAŽEK Z BÍLÉ PERLY - podporuje regeneraci pokožky, redukuje vrásky a nerovnoměrnost pleti, což jí dodává jedinečnou hebkost a pevnost. Obnovuje správnou úroveň hydratace a posiluje pokožku.

Určení

Určení: Každý typ pleti se ztrátou pevnosti a pružnosti, pokožka se známkami únavy, stresu; zralá pleť a také prevence proti stárnutí.

Indikace: Regenerace na úrovni buněk, vyživení, zpevnění, vyhlazení pokožky.

Použití

Návod na použití: naneste emulzi na očištěnou pokožku obličeje a krku, vyhněte se oblasti horních víček. Používejte ráno pod krém z řady Perfect Beauty.

Balení

15 ml

30 Dalších produktů ve stejné kategorii: