Sledujte nás na Facebooku

Výprodej! Perfect Beauty High Intensive Therapy Day Active Serum Zobrazit větší

Perfect Beauty High Intensive Therapy Day Active Serum

500003

489,00 Kč

Informace

High Intensive Therapy: dva synergicky působící přípravky (denní kúra: 500003 + noční kúra: 500004). Ultra moderní kompozice aktivních složek s průlomovým významem pro kosmetologii. Okamžitý efekt liftingu, vyhlazení a zpevnění pokožky spojené s protistárnoucím účinkem díky synergické součinnosti čtyř účinných komponentů: Argireline®, Liftonin® Xpress, výtažku z bílé perly, nanozlata.

DAY Active Serum - denní kúra. Okamžitý efekt liftingu díky použití dvou silných aktivních složek: Liftonin® Xpress a výtažku z bílé perly. Pokožka pevná, pružná, vyhlazená a rovnoměrná. Kúru doplňuje přípravek na noc Night Active Serum (500004).

Efekty používání:

  • Viditelný efekt pevnosti a liftingu
  • Zvýšení pružnosti a pevnosti pokožky
  • Okamžitý efekt vyhlazení vrásek
  • Zvýšení úrovně hydratace
  • Zlepšení vyživení pokožky

Aktivní složky

  • LIFTONIN®- XPRESS - je inovativní spojení liftingujících polymerů a mikrořas z Rudého moře, způsobuje okamžité a viditelné vyhlazení pokožky. Vyhlazuje vrásky kolem očí až o 74% během jedné hodiny. Zajišťuje viditelné efekty. Účinnost potvrzena výzkumy.

  • VÝTAŽEK Z BÍLÉ PERLY - podporuje regeneraci pokožky, redukuje vrásky a nerovnoměrnost pleti, což jí dodává jedinečnou hebkost a pevnost. Obnovuje správnou úroveň hydratace a posiluje pokožku.

Určení

Určení: Každý typ pleti se ztrátou pevnosti a pružnosti, pokožka se známkami únavy, stresu; zralá pleť a také prevence proti stárnutí.

Indikace: Regenerace na úrovni buněk, vyživení, zpevnění, vyhlazení pokožky.

Použití

Návod na použití: naneste emulzi na očištěnou pokožku obličeje a krku, vyhněte se oblasti horních víček. Používejte ráno pod krém z řady Perfect Beauty.

Balení

15 ml