Sledujte nás na Facebooku

Výprodej! Perfect Beauty Intensive Serum Zobrazit větší

Perfect Beauty Intensive Serum

500002

389,00 Kč

589,00 Kč

Informace

Intenzivní vyhlazující sérum na obličej a krk, které působí silně proti vráskám a zpomaluje proces stárnutí buněk díky kompozici spojující účinky Argireline® a Koenzymu Q10. Pokožka vyhlazená, regenerovaná a napnutá.

Efekty používání:

  • Viditelné vyhlazení mimických vrásek
  • Stimulace regeneračních procesů v pokožce
  • Zvýšení pružnosti a pevnosti pokožky
  • Každodenní péče a regenerace

Aktivní složky

  • ARGIRELINE® - nejnovější vědecký objev, hexapeptid-8 - neuropeptid s ověřeným účinkem vyhlazujícím mimické vrásky a zabraňujícím jejich vzniku. Argirelin funguje na úrovni neuromuskulárních synapsí uvolňujíc mimické svaly a také zpomaluje proces vzniku mimických vrásek, proto je často nazýván neinvazivní alternativou k populárnímu botoxu.

  • KOENZYM  Q10 – elixír mládí,  silný antioxidant, zlepšuje buněčný metabolismus, účinně zpomaluje proces stárnutí buněk, omlazuje, stimuluje regeneraci, zlepšuje pevnost pokožky.

Určení

Určení: Každý typ pleti se ztrátou pevnosti a pružnosti, pokožka se známkami únavy, stresu; zralá pleť a prevence proti stárnutí.

Indikace: regenerace, vyhlazování vrásek, vyživení, zpevnění, předcházení vzniku vrásek.

Použití

Návod na použití: naneste emulzi na očištěnou pokožku obličeje a krku, vyhněte se oblasti horních víček. Používejte pod krém z řady Perfect Beauty, ráno a večer.

Balení

15 ml

30 Dalších produktů ve stejné kategorii: