Sledujte nás na Facebooku

Výprodej! Perfect Beauty High Intensive Therapy Night Active Serum Zobrazit větší

Perfect Beauty High Intensive Therapy Night Active Serum

500004

NIGHT Active Serum / parabens free (15ml)

Více informací

289,00 Kč

489,00 Kč

Informace

High Intensive Therapy: dva synergicky působící přípravky (denní kúra: 500003 + noční kúra: 500004). Ultra moderní kompozice aktivních složek s průlomovým významem pro kosmetologii. Okamžitý efekt liftingu, vyhlazení a zpevnění pokožky spojené s protistárnoucím účinkem díky synergické součinnosti čtyř účinných komponentů: Argireline®, Liftonin® Xpress, výtažku z bílé perly, nanozlata.

NIGHT Active Serum - noční kúra. Silný účinek proti stárnutí a proti vráskám díky spojenému působení dvou silných aktivních složek: Argireline® a nanozlata. Pokožka vyhlazená, regenerovaná, získává zářivost a pružnost. Kúru doplňuje přípravek na den DAY Active Serum (500003).

Efekty používání:

  • Viditelný efekt vyhlazování vrásek
  • Zvýšení úrovně hydratace
  • Regenerovaná, vyživená pokožka
  • Ochrana pokožky před vnějšími faktory
  • Stimulace syntézy kolagenu a elastinu

Aktivní složky

  • ARGIRELINE® - nejnovější vědecký objev, hexapeptid-8 - neuropeptid s ověřeným účinkem vyhlazujícím mimické vrásky a zabraňujícím jejich vzniku. Argireline funguje na úrovni neuromuskulárních synapsí uvolňujíc mimické svaly, a také zpomaluje proces vzniku mimických vrásek, proto je často nazýván neinvazivní alternativou k populárnímu botoxu.

  • NANOČÁSTICE ZLATA - působí regeneračně a stimulují obnovu pokožky povzbuzováním fibroblastů k produkci kolagenu a elastinu. Působí proti stárnutí pokožky; podporují redukci vrásek a zpomalují vznik nových

Určení

Určení: Každý typ pleti se ztrátou pevnosti a pružnosti, pokožka se známkami únavy, stresu; zralá pleť a také prevence proti stárnutí.

Indikace: regenerace na úrovni buněk, vyživení, zpevnění, vyhlazení pokožky.

Použití

Návod na použití: naneste emulzi na očištěnou pokožku obličeje a krku, vyhněte se oblasti horních víček. Používejte večer pod krém z řady Perfect Beauty.

Balení

15 ml

30 Dalších produktů ve stejné kategorii: