Sledujte nás na Facebooku

Výprodej! Perfect Body Regenerating Body Balm Zobrazit větší

Perfect Body Regenerating Body Balm

500006

Regenerační tělový balzám s bambuckým máslem, rakytníkovým olejem a kávovým extraktem. 

Více informací

279,00 Kč

Informace

Receptury našich balzámů byly vytvořeny na základě aktivních složek se silným hydratačním, vyživujícím a regenerujícím účinkem. Obsažené v nich antioxidanty chrání buňky před oxidačním stresem, a tím pomáhají prodloužit jejich mládí.

Pokožka se stává vyživená, hladká a pevná. Krásná. Pro každý typ pokožky.

Aktivní složky

  • OLEJ Z OVOCE RAKYTNÍKU – mimořádně bohatý na vitamíny A, C, E a K, flavonoidy, karotenoidy, minerální soli a mastné kyseliny, má silné pečující a léčivé účinky. Intenzivně regeneruje pokožku, urychluje hojení ran, dokonale působí proti stárnutí. Obsahuje všechny Omega 3, 6, 9 kyseliny a také vzácné Omega7, proto jeho vliv na pokožku je neocenitelný. Nejcennější vzhledem k účinnosti a zároveň nejdražší rakytníkový olej, je olej získáván z ovoce, a ne ze semen.

  • BAMBUCKÉ MÁSLO -   díky obsahu živin - nasycených a nenasycených mastných kyselin působí okamžitou hydrataci. Navíc mastí pokožku a zabraňuje ztrátě vody z těla, což přispívá k obnovení poškozených kožních buněk.

  • VITAMÍN E nazýván také „vitamínem mládí” jako silný antioxidant chrání před působením volných radikálů.

  • PROVITAMÍN A účinně regeneruje a stimuluje pokožku k tvorbě kolagenu.

  • VITAMÍN F zlepšuje pružnost rohové vrstvy kůže;

  • EXTRAKT Z KÁVY - přírodní kofein zlepšuje krevní oběh v kůži, napíná ji a zpevňuje. Také se podílí na spalování tukové tkáně, což potvrzují četné vědecké studie, má zeštíhlující účinek. Obsažené v kávě polyfenolové sloučeniny zpomalují degradaci vitamínu C, což vede k vyhlazení nedokonalostí pleti.

Působení

Regenerační balzám s bambuckým máslem, rakytníkovým olejem a kávovým extraktem. Aktivní složky intenzivně regenerují pokožku, vyživují a obnovuji její přirozenou pevnost, zároveň přispívají ke zlepšení krevního oběhu v kůži a k redukci celulitidy. Balzám aktivně pečuje o pokožku, čímž jí poskytuje efekt pružnosti.

Použití

Návod na použití: Vmasírujte krouživými pohyby malé množství výrobku, nechte vstřebat. Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě nepřesahující 25°C.

Balení

250 ml

30 Dalších produktů ve stejné kategorii: