Sledujte nás na Facebooku

Výprodej! Perlový prášek v kapslích Zobrazit větší

Perlový prášek v kapslích

368125

489,00 Kč

Informace

Pearl Powder od Blue Nature je 100% čistý perlový prášek, bioaktivní látka získávána z perel vytvořených říčními měkkýši. Je přírodním zdrojem vápníku ve formě vysoce vstřebatelného komplexu vápníku a bílkovin. Perlový prášek je jedním z nejznámějších prostředků čínské medicíny, používaným stovky let pro udržení zdraví a mládí.

Pearl Powder je zdrojem vápníku, který:

 • je nutný pro udržení zdravých kostí
 • je nutný pro udržení zdravých zubů
 • přispívá k udržování správného energetického metabolismu
 • napomáhá správnému fungování svalů
 • pomáhá udržovat správný nervový přenos
 • napomáhá správnému fungování trávicích enzymů

Pečující účinek (zevní):

 • Dezinfikuje a zklidňuje pokožku, urychluje hojení ran
 • Změkčuje, hydratuje, vyživuje pokožku, ideální pro dokončeni make-upu jako "minerální pudr"
 • Pearl Powder můžete přidat ke krému nebo z něj udělat výživné masky.

Aktivní složky

Kapsle Pearl Powder jako biologicky aktivní látku obsahují 100% čistý, vysoce kvalitní perlový prášek, který je zdrojem vápníku ve formě snadno vstřebatelného komplexu vápníku a bílkovin.

 • uhličitan vápenatý, hydroxyapatit, koncentrovaný zdroj nejvíce biologicky dostupné formy vápníku Ca++
 • signální bílkoviny stimulující regeneraci kolagenu (konchiolin)
 • minerální látky: 30 stopových minerálů včetně hořčíku, manganu, železa, křemíku, zinku, selenu
 • vitamíny: B6, niacin, nikotinamid
 • aminokyseliny: šestnáct aminokyselin, včetně esenciálních (nezbytných) aminokyselin: arginin, fenylalanin, histidin, izoleucin, leucin, lysin, methionin, threonin, valin.

Použití

1-3 x denně 1 kapsle během jídla

Určení

Pro dospělé, dospívající v období zvýšené poptávky na vápník.

Balení

Obsahuje 30 kapslí.

Doporučení

Mohou perly prodloužit život?

Nejčastější dotazy

 1. Co je Pearl Powder?
  Pearl Powder je 100% čistý, vysoce kvalitní perlový prášek získáván z přírodních perel vytvářených měkkýši.Je to koncentrovaný zdroj nejvíce biologicky dostupné formy vápníku Ca++ (uhličitan vápenatý, hydroxyapatit), obsahuje signální bílkoviny stimulující regeneraci kolagenu, je bohatým zdrojem aminokyselin a více než 30 stopových minerálů.

 2. Slyšela jsem, že vápník je třeba používat spolu s vitamínem D3 a K2. Platí toto doporučení také v případě Pearl Powder?
  Samozřejmě je možné používat vápník spolu s vitamíny D3 a K2, protože zlepšují vstřebávání vápníku, vitamín K2 (jeho forma MK7) navíc směruje vápník přímo do kostí a zabraňuje jeho usazování např. v cévách a vzniku zvápenatění cév.Naproti tomu, Pearl Powder – zpráškovaná perla obsahuje specifické proteinové látky, známé jako perlustrin a perlucin, absorbující vápník a katalyzující metabolismus kostí. Tyto látky se podobají morfogenním proteinům kostí, vyskytujícím se v lidském těle, které jsou jedním z faktorů jejich růstu. Aktivují ontogenetické buňky kostní dřeně, čímž zprostředkují proces tvorby kostní tkáně, podporují proces její mineralizaci a usnadňují začlenění vápníku. Proto perlový prášek sám o sobě, bez přidávání vitamínů, může být dobrou osteoinduktivní látkou s vysokou osteogenetickou aktivitou, a navíc je to zcela přírodní produkt.

 3. Kdo může používat Pearl Powder?
  Kapsle jsou doporučovány jako doplnění stravy o vápník dospělým a také dětem a mládeži v období intenzivního růstu. Jsou vhodné při rekonvalescenci po zlomeninách a prasklinách kostí, a také ve všech stavech zvýšené poptávky na vápník. Doporučovány jsou rovněž podpůrně v péči o pokožku jako nutrikosmetika – vyživují, hydratují, zjemňují pokožku. Perlový prášek je vhodný jako doplnění stravy o vápník ve všech situacích zvýšené poptávky, kojící a těhotné ženy by měly konzultovat jeho používání se svým lékařem.

 4. Jak užívat kapsle?
  Užívejte 1-2 x denně jednu kapsli během jídla. Je třeba si pamatovat, že se produkt nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

 5. Jak dlouho lze používat kapsle?
  Neexistují žádná omezení týkající se délky používání tohoto přípravku. Je třeba dodržet doporučené denní dávky. Nepoužívejte produkt jako náhradu pestré stravy. Je prokázáno, že zdraví lidé dobře snáší vápník v množství až 2,5 g / den a příjem vyšší než 3 g může způsobit hyperkalciurii, ale prakticky není pozorován přebytek této látky ve stravě. Jedna kapsle Pearl Powder obsahuje 116,4 mg vápníku, což je bezpečná dávka (14,5 % doporučené denní dávky).

 6. Existují nějaké kontraindikace při užívání Pearl Powder?
  Aktivní složky perlového prášku nepředstavují zdravotní riziko. Použité v kapslích množství vápníku je na bezpečné úrovni a zároveň typické pro přípravky s podobným složením, které již byly uvedeny na evropský trh. Kromě toho epidemiologické a klinické studie ukazují na biochemické nedostatky tohoto prvku u významného procenta zkoumané populace, proto jeho přítomnost v doplňku stravy je odůvodněna.  Vápník může snižovat vstřebávání některých léků zažívaných např. při epilepsii nebo ledvinových kamenech, proto v těchto případech je třeba konzultovat dodatečnou suplementaci se svým lékařem.

 7. Jaké je složení kapsle?
  Kapsle obsahuje 100% čistého přírodního perlového prášku (bez plnidel, konzervačních látek, zbytků pomletých mušlí). Složení kapsle Pearl Powder: mikronizované přírodní perly – 300 mg, želatina (kapsle).

30 Dalších produktů ve stejné kategorii: