Sledujte nás na Facebooku

Výprodej! Vyživující pleťový noční krém - Nourishing Night Face Cream Zobrazit větší

Vyživující pleťový noční krém - Nourishing Night Face Cream

500027

BOTANIC! – je pečující řada, která využívá drahocenných vlastností přírodních rostlinných složek.

Více informací

279,00 Kč

Informace

Řada je určena pro pleť od 30. roku života. Pro každý typ pokožky, včetně citlivé, unavené a vyžadující hydrataci.

  • dokonale vyživuje,
  • regeneruje pokožku obličeje během nočního odpočinku,
  • optimálně hydratuje a zároveň mastí,
  • zabraňuje tvorbě vrásek,
  • vyhlazuje, zpevňuje a zlepšuje pružnost pokožky.

Aktivní složky

Extrakt z ovoce rakytníku - má silný léčivý a pečující účinek. Je bohatým, přírodním zdrojem minerálů, vitamínů (A, C, E, K) a také biologicky aktivních složek zpomalujících proces stárnutí kůže, flavonoidů, karotenoidů, minerálních solí a mastných kyselin. Jako jediný rostlinný olej obsahuje vysokou koncentraci kyseliny Omega-7, která je přirozenou součástí kožních lipidů. Hydratuje, vyživuje a regeneruje. Je ideální k péči o normální a také dehydratovanou, poškozenou a zralou pleť.

  • Eliminuje jemné vrásky
  • Zlepšuje pružnost pokožky
  • Vyhlazuje a zpevňuje
  • Účinně zpomaluje procesy stárnutí

Extrakt z chrpy polní – bohatý na antioxidanty, fenolové kyseliny, flavonoidy. Má změkčující, protizánětlivé, antiseptické, hydratující a vyhlazující účinky. Má stahovací vlastnosti, posiluje kapiláry. Dokonale pečuje o citlivou, podrážděnou, unavenou pokožku s rozšířenými a praskajícími žilkami.

Olej z jader červených hroznů - vyznačuje se vysokým obsahem biologicky aktivních flavonoidů, vitamínů A, E, K, D se silnými regeneračními, vyživujícími, hydratujícími účinky. Zpomaluje proces stárnutí pokožky, zvyšuje pružnost, eliminuje jemné vrásky.

Bambucké máslo - díky přítomnosti živin, včetně mastných kyselin, způsobuje okamžitou hydrataci pokožky. Je bohaté na vitamíny A, E a F, zlepšuje pružnost rohové vrstvy kůže. Regeneruje a vyživuje pokožku, zanechává na ní ochrannou lipidovou vrstvu.

Sójový olej - reguluje tvorbu kožního mazu, zmírňuje záněty. Je bohatý na mastné kyseliny, vitamín E a lecitin. Obsah vitamínu E zajišťuje pokožce mladý a zdravý vhled, a lecitin podporuje lipidovou ochrannou bariéru pokožky a zároveň jí poskytuje potřebnou hydrataci.

Určení

Pro každý typ pokožky, včetně citlivé, unavené a vyžadující hydrataci.

Použití

Malé množství krému aplikujte na očištěnou pokožku obličeje. Jemně masírujte do vstřebání. Používejte pro každodenní péči.

Balení

Objem 50 ml

Doporučení

Pečujte komplexně o pokožku obličeje používajíc:
Hydratační pleťový denní krém Botanic! (500026)
a také Oční krém proti vráskám Botanic! (500025)

30 Dalších produktů ve stejné kategorii: